609280515 biuro-kangur@wp.pl

Docieplenia budynków

Docieplenia Budynków

Właściwe docieplenie budynku to w zasadzie komfort i ekonomia użytkowania przez całe życie. Dlatego ogromną rolę w całokształcie ma odpowiedni dobór wszystkich elementów składowych izolacji budynku.

Pierwszą zasadniczą rolę odgrywa stolarka okienna i jej montaż. Wszystkim swoim klientom doradzamy ciepły montaż stolarki okiennej.

Kolejnym etapem jest właściwy dobór styropianu i jego parametr – to zawsze staramy się robić podczas wizyty na budowie gdzie dokonujemy rozpoznania oraz pomiaru elewacji.

Tutaj możemy omówić sobie na żywo wszystkie szczegóły dot. wykonania elewacji doboru grubości i parametru styropianu, warstwy zbrojnej i jej ostatecznego wykończenia: rodzaj tynku, odcięcia kolorystyczne, czy różnego rodzaju imitacje np. deski drewnianej.

Na tym Etapie jesteśmy też w stanie przygotować wizualizację budynku . Taka wizualizacja pozwala wybrać wariant końcowy, który najbardziej się podoba. Po spotkaniu, pomiarach i ustaleniu szczegółów przygotowujemy kosztorys, który wysyłamy drogą elektroniczną.

Przykłady wykonanych prac przez naszą firmę można zobaczyć w zakładce realizacje.